Een verzameling kleurenfoto's van feestvierders in klederdracht. Om het dorp in een passende sfeer te brengen werd een oproep gedaan om in oude klederdracht te verschijnen tijdens het feest. Dat leverde tijdens het feest mooie plaatjes op.
Fotoserie 'Piershil in klederdracht' - Kleurenfoto's
Dhr. en Mevr. de Heer.

Willem Verhorst, Pleun Stok, Agnes Stok, Koert Schäfer, Connie Schäfer, Edwin Stok (kind), Mevrouw Stok en Mevrouw Schäfer.

Gerard Verhorst, Mies Verhorst en Gerda Verhorst.

Links Mevrouw Hilling met haar zoontje Merlijn. De middelste twee personen zijn Mvr. G.A.B. Verheij Pols-Fokkens en Dhr. J.P.B. Verheij Pols, als drie monniken op de achtergond: Piet vd Ree, Bas vd Waal en Koos Hooging.

Digna Groenenberg-van 't Hof, op de achtergrond de SRV.

Dhr. Hopma (Gezocht: de film die hij toen heeft gemaakt!).

Henk van den Heuvel.

Jacob Oprel en Janneke Groenenberg. Rechts op de foto is nog net Jurphaas Hagoort te zien, de vader van Teun.

Helemaal vooraan Jo Trouw, links met de rode muts Jan van Koten sr, achter Jo Trouw is nog net Mevr. van Koten te zien.

Leen Reedijk.

Marrigje vd Kuil voor de winkel. Zij hoefde zich niet om te kleden voor het feest, ze droeg nog altijd deze klederdracht.

Koos Hoogink, Piet vd Ree, Dik Burger en Bas vd Waal.

In het midden de chirurgijn Hopma (de dokter uit Nieuw-Beijerland).

Meester Versteegh op de rug gezien. Het blonde jongetje is René van Bree.

De schoolhoofden Versteegh en Jack op 't Hof.

In de midden vooraan Annie van Koten-de Ruiter, rechts met rode muts Jan van Koten sr.

Ina Wolters, onbekend, Diny Wolters en Anton Wolters.

