|
Zaterdag 21 juni, 11.00 uur: Prestatieloop.
Deze prestatieloop werd georganiseerd door de bekende Piershilse langeafstandloper Piet Bouman. Er kon op twee afstanden worden ingeschreven, te weten 3,5 en 7 kilometer. Iedere deelnemer die de afstand uitliep, kreeg een herinneringsmedaille.
Op de foto links is in het midden Johan Trouw te zien. Op de foto rechts is het jongetje vooraan Nico van Bergeijk, met het rode kapje op Jacky vd Heiden, links van hem Harold Troost en achter hem Piet Barendregt.
Op de twee foto's rechts zijn enkele 'senioren' te zien die deelnamen aan de 7-kilometer loop. Op de finishfoto zijn Leen Reedijk (links) en Jack op 't Hof te zien. Op de foto voor het café zien we rechts Jan Achterberg met daarnaast Arie Rozendaal. De vrouw met de bril is Joyce op 't Hof met naast haar een vriendin met dochter. De man en vrouw met de 2 kleintjes is de familie Pijl uit Zuid-Beijerland. Het meisje met het groene jasje, met de rug naar de camera, is Ria Visser. Zij werd later vijfvoudig Nederlands kampioen allround op de schaats.
|
|
Laatst geupdate op donderdag 23 juli 2009 10:58 |