Boerenbedrijf langs Buitenom

Langs de randweg Buitenom is het boerenbedrijf van Zevenbergen gevestigd, waarvan het huis werd gebouwd in 2003. Koeien en verkoop aan huis van diverse producten zijn hier de blikvangers.

Foto 'Fundering' - maart 2003

piershil-aanleg-buitenom-16mrt2003

Foto's 'Bedrijf langs Buitenom' - 23 april 2010

piershil-buitenom-zevenbergen-23april2010-01

piershil-buitenom-zevenbergen-23april2010-02

Foto's 'In de zomer' - 5 juli 2011

piershil-buitenom-zevenbergen-5juli2011-01

piershil-buitenom-zevenbergen-5juli2011-02

piershil-buitenom-zevenbergen-5juli2011-03

piershil-buitenom-zevenbergen-5juli2011-04

Foto's 'In de herfst' - oktober 2011

piershil-buitenom-zevenbergen-okt2011-01

piershil-buitenom-zevenbergen-okt2011-02

piershil-buitenom-zevenbergen-okt2011-03

 

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 20 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven