Monument Burgerslachtoffers WO2 - Herdenkingsdienst 4 mei 2011

Op 4 mei 2011 werd in de Nederlands Hervormde Kerk te Piershil een dienst gehouden voor genodigden en de nabestaanden van de slachtoffers. De dienst werd bijgewoond door 175 bezoekers. Het programma in de kerk (u kunt hier het volledige programmaboekje downloaden) zag er in grote lijnen als volgt uit:

Na het koperkwartet van de Christelijke Muziekvereniging Crescendo nam Marry Bender van de gemeente Korendijk het programma door van deze herdenkingsdienst. Daarna hield burgemeester Melissant-Briene een toespraak. Na het koperkwartet was het de beurt aan Henk van den Heuvel, de voorzitter van de werkgroep. Aan het einde van zijn toespraak deelde hij de eerste exemplaren uit van het boekje aan de burgemeester en aan Bas van de Erve, kleinzoon van het eerste slachtoffer. Daarna verliet het gezelschap de kerk voor de onthulling van het monument.

Filmpje 'Start van de dienst en toespraak burgemeester'

Dit filmpje werd gemaakt vanaf een vast punt, met het zicht op de zaal. De toespraak van de burgemeester is hier volledig te zien en te horen.

Geluidsfragmenten Herdenkingsdienst 4 mei 2011

Luister naar de toespraak van de burgemeester:

Luister naar de toespraak van Henk van den Heuvel:

Luister naar de volledige dienst:

Downloaden van de volledige dienst

(voor eigen gebruik): hier

Fotoserie 'Dienst in de kerk' - 4 mei 2011

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-01

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-02

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-03

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-04

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-05

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-06

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-07

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-08

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-09

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-10

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-11

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-12

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-13

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-14

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-15

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-16

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-17

piershil-dienst-kerk-burgerslachtoffers-4mei2011-18

 

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 16 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven