1973 - Afscheid van man met vele functies

In 1973 ontving Jan van Bergeijk een gouden eremedaille als dank voor zijn sociale betrokkenheid. Van Bergeijk was actief in diverse vrijwilligersfuncties en werd daardoor door burgemeester Vries in het zonnetje gezet.

Knipsel 'Afscheid van man met vele functies' - 1973

piershil-knipsel-bergeijk-afscheid-juli1973

 

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 117 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven