1925 - Het motorvaartuig Aurora

Hier ligt het motorvaartuig 'Aurora' van schipper Jan Smits. Hij voer door heel Nederland en België.

Ansicht Piershil Haven

De schipper staat bij de roef. Voor het pakhuis van schipper Stok liggen kratten, waarin glas werd vervoerd. Het hout van de kratten werd verkocht voor het maken van kippen- en varkenshokken. Het voorste gedeelte van de Kaai was bestraat. Het achterste gedeelte voorbij de molhaven werd de Hooidam genoemd en was alleen verhard langs de dijk (de Aanwasse Ka). Het overige stuk was een griend met greppels en beplant met struikgewas, o.a. met knotwilgen op lage stammetjes. Helemaal links is de ingang van de molhaven te zien.

piershil-ansicht-bezemer-serie2-haven

 

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 23 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven