1960 - Afslag Kostverlorendijk

Deze foto werd gemaakt in 1960 vanaf de Sluisjesdijk, met zicht op de Kostverlorendijk.

De afslag achter de jongens (links Gerard Kooij, rechts Kees Kraak ?) ziet er tegenwoordig nog bijna hetzelfde uit. Rechts ga je naar Zwartsluisje en dus richting Zuid-Beijerland. Links ga je de Kostverlorendijk op. In het pand, bestaande uit twee huizen, woonden destijds Jan Verhorst (aan de linkerkant) en de familie S. Kraak (aan de rechterkant). Uiterst rechts is nog een huis zichtbaar, daar woonde destijds Jacobus (Jan) Hordijk.

Foto 'Afslag Kostverlorendijk' - 1960

piershil-kostverlorendijk-afslag-1960

Foto 'Afslag Kostverlorendijk' - 2007

piershil-sluisjesdijk-nasteeg-3aug2007

 
Comments (1)
1vrijdag 15 juli 2011 21:16
Bas kooij
Klopt je ziet rechts ook Zuidzijdsedijk.
gr Bas

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 83 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven