2011 - Inloopavond uitbreidingsplannen

Op Maandag 11 april 2011 werd een inloopavond voor het uitbreidingsgebied Piershil gehouden. Deze inloopavond werd goed bezocht. Veel inwoners namen de moeite om deze avond mee te praten en te discussiëren over de gepresenteerde schetsen. Die schetsen werden gepresenteerd op twee panelen.

Knipsel Inloopavond - Algemeen Dagblad

knipsel-adrd-11april-piershillenaar

Afbeeldingen schetsen

U kunt deze schetsen downloaden als pdf-bestand: hier 

uitbreiding-kern-piershil-01

uitbreiding-kern-piershil-02

Middels een formulier konden wensen en ideeën kenbaar worden gemaakt. Tijdens de gevoerde gesprekken kwamen o.a. de volgende wensen nadrukkelijk aan de orde:

• Een betere mix van jongeren en ouderen in de wijk
• Geen appartementen met uitzicht op de begraafplaats (model 2)
• Een tweede ontsluiting voor calamiteiten
• Voorkeur voor model 1

Foto's Inloopavond - 11 april 2011

inloopavond-piershil-11april2011-01

inloopavond-piershil-11april2011-02

inloopavond-piershil-11april2011-03

inloopavond-piershil-11april2011-04

 

Voeg uw reactie toe

Uw naam:
Uw mailadres:
Onderwerp:
Reactie:
 
Schuif het plaatje

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten.

Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

Online

Er zijn nu 16 bezoekers

Reageren op een artikel

Onderaan een artikel kunt een reactie achterlaten. Vul uw naam in, uw mailadres, het onderwerp en uw reactie. Voor u klikt op de knop plaatsen moet u met uw muis een schuifpuzzeltje oplossen. Zodra het plaatje compleet is (de juiste stukjes op de juiste plaats los laten) en u op de knop 'plaatsen' klikt verschijnt er een groen vinkje: uw reactie is geplaatst.

www.piershil.com

Webmaster is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub). 

Ga naar boven