De boerderij Drommestein is gebouwd rond 1889 als vervanger van een bouwvallige boerderij op diezelfde plaats. De oudste foto komt uit het album van de familie Van der Linde(n), door wie de boerderij is gebouwd en oorspronkelijk bewoond.
Foto 'Familie Van der Linde bij de boerderij' - circa 1911

Foto's 'Familie Bokhout naar de Oosthoek'
Aan het einde van de jaren zeventig verhuisde de familie Bokhout van de Sluisjesdijk naar de Oosthoek 29 van Piershil. Vader Rinus had meer ruimte nodig voor zijn autobedrijf, dus kort na de aankoop werd de boerderij verbouwd en uitgebreid. Beide foto's werden gemaakt kort nadat de boerderij was gekocht, rond 1978.Een foto van het pand zoals het werd overgenomen. Op de tweede foto is te zien dat er reeds een begin is gemaakt met de bouw van een extra loods.

De kinderen van Rinus Bokhout en Teuntje Bokhout-Slooter poseren voor hun nieuwe huis. Op de bovenste foto staan van links naar rechts Cor, Truus en Petra.

Foto 'Drommestein in de winter' - december 1998

Foto's 'Drommestein in de 21ste eeuw' - november 2000



Foto 'Verbouwing Drommestein' - 2011
Deze foto werd gemaakt op 29 oktober 2011. De familie Mooij is druk bezig met een verbouwing van Drommestein, het aanzien krijgt weer het originele karakter terug.
