Piershil in de winter

Op 4 februari 2012 maakte ik twee filmpjes van Piershil in de winter. Het ene filmpje is gemaakt op het traject Buitenom van Ben Nobel tot Leo Tol (klik hier) en het andere filmpje in het dorp zelf (klik hier). Gladde wegen, mooie beelden!

piershil.com in Februari 2012: alle resterende schoolfoto's worden gepubliceerd

piershil.com in Maart 2012: Tweede Wereldoorlog

Nieuw en gewijzigd

Vrijwel dagelijks worden er wijzigingen aangebracht op deze website. Via de menukeuze bovenaan (nieuw en gewijzigd) kunt u zien welke artikelen zijn toegevoegd. Ook kunt aan de rechterzijde van die pagina zien wat is er gewijzigd aan bepaalde artikelen. Dit wordt gedaan via de getoonde twitter-berichten. In ieder bericht staat een link waarop u kunt klikken om meteen naar het gewijzigde artikel te gaan. U kunt het twitterkanaal van piershilcom ook volgen via uw eigen twitter-account.

Sitesponsors

Deze website wordt gesponsord door: Van Amen Schilderwerken, gevestigd op de Oudendijk te Goudswaard, Basic Car Fix, gevestigd aan de Reedijk te Heinenoord en Blue Promotion Fotografie, gevestigd aan de Achterstraat te Nieuw-Beijerland. Voor een geringe jaarlijkse bijdrage kan ook hier uw banner staan. Met een link naar uw website of uw product.

Meldingen

Nieuwsberichten

mooi

Mooi foto-overzicht welke de sfeer goed weergeeft. Grote publieke opkomst, ook dat is mooi. Wij hebben graag weer meegewerkt aan deze bijzondere bijeenkomst. Ruud Nobel, secretaris
 
Bekijk dit artikel en de reactie: "Monument Burgerslachtoffers WO2 - Onthulling 4 mei 2011"

www.piershil.com

Webmaster van deze website is Henk van den Heuvel. Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Zie ook: www.svpiershil.nl en www.svpiershil.com (geschiedenis van de voetbalclub).

Ga naar boven